vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

Emise, STK

Blíží se povinná technická kontrola Vašeho vozu? Obraťte se na nás. Vše potřebné za Vás zajistíme.
Měření emisí

V našem autocentru provádíme měření emisí pro benzínové a dieselové motory na špičkovém zařízení HERMANN.Příprava na STK

Technický stav vozidla musí v každé situaci odpovídat vysokým nárokům na bezpečnost silničního provozu, proto je nutné v zákonem stanovených intervalech navštívit stanici technické kontroly.

Zkontrolujte si termín poslední technické kontroly v technickém průkazu Vašeho vozidla nebo na známce umístěné na SPZ a v případě potřeby se na nás obraťte – za použití moderních zařízení Váš vůz připravíme na bezproblémové získání osvědčení o technické způsobilosti vozidla.

Co s sebou?
Přivezte si s sebou malý a velký technický průkaz. To jsou totiž doklady, které budete potřebovat i u technické prohlídky.

A pro zajímavost – víte jakou minimální výbavu by měl mít Váš osobní automobil, aby při STK nevznikly zbytečné komplikace? Zkontrolujte si vše podle následujícího výčtu:
  • náhradní elektrické pojistky
  • jednu náhradní žárovku každého druhu
  • příruční zvedák
  • reflexní vestu
  • klíč na matice (šrouby) kol
  • náhradní kolo / opravárenská sada na opravu pneumatik
  • autolékárničku
  • přenosný výstražný trojúhelník

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: