vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

Servis vozů na alternativní pohon LPG a CNG

Mezi naše služby patří i servis vozů koncernových značek s alternativním pohonem LPG a CNG. Náš servis je vybaven veškerou moderní technologií pro opravy vozidel CNG a LPG a splňujeme i přísné bezpečnostní předpisy dle platné legislativy.Provádíme přestavby vozů na LPG pohon


Díky stoupajícím cenám pohonných hmot, se naše společnost rozhodla rozšířit své služby pro naše zákazníky a nově nyní nabízíme přestavby vozidel na alternativní pohon LPG.
Montáž je prováděna našimi speciálně vyškolenými pracovníky, kteří dodržují veškeré technologické a bezpečnostní předpisy a jsou ochotni a připraveni odpovědět Vám kdykoliv na jakékoli otázky týkající se této oblasti.

Hlavní výhodu vozu s pohem na LPG?
  • nízké náklady na provoz
  • menší opotřebení motoru
  • ekologicky šetrné palivo

Montáž LPG »
Proč LPG »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: