vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

Dezinfekce vozů ozonem
Váš automobil zbavíme škodlivých patogenů a také zápachů pomocí Ionizátoru – generátoru Ozonu.

Více informací »

Filtr pevných částicNechte si ověřit správnou funkčnost svého filtru pevných částic a využijte naší akční nabídky výměny DPF filtru za zvýhodněné ceny.

Vybrat si můžete DPF filtry ze sortimentu ŠKODA Originálních dílů nebo pro automotobily starší 4 let z palety ŠKODA Economy dílů.

Více informací »

Kontrola a čištění klimatizaceNedávejte šanci bakteriím a plísním ve Vašem voze. Nechte si vyčistit klimatizaci a dýchejte čistý vzduch.


Více informací »

Akční servisní balíčkyBalíčky služeb, které zajistí pohodlné cestování a udrží vůz v kondici. Balíčky jsou určeny pro vozy značek ŠKODA, Volkswagen a SEAT.


Více informací »

Economy díly pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEATEconomy díly umožňují opravy s nízkými náklady. Jsou určeny pro vozy starší 5ti let a pořídíte je za výhodnou cenu.Více informací »

Servis vstřikovacích trysekStartuje špatně motor? Má nižší výkon? Provádíme servis a čištění vstřikovacích trysek ultrazvukem.


Více informací »

Šeková knížka pro vozy ŠKODACenově výhodné nabídky pro vozy ŠKODA staré 4 a více let.
Naše exkluzivní nabídka: pouze u nás poskytujeme pro vozidla ŠKODA starší 5 let slevu ve výši až 25% na veškeré mechanické a elektrikářské servisní práce (slevu nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi).

Více informací »

Plus plán pro vozy VolkswagenKnížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní vozy.

Více informací »

Fitness Plán pro vozy SEAT
Knížka plná slevových poukazů, s nimiž ušetříte nemalé finanční prostředky. Dopřejte svému vozu kvalitní péči za výhodné ceny.

Více informací »

Volkswagen STK Service

U našeho zdraví, ale i u aut platí, že prevence odborníky je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky.

Navštivte proto nás odborníky, jako autorizovaný servis Volkswagen nabízíme profesionální péči se zárukou.

SEAT STK Service


Přivezte svůj SEAT do našeho autorizovaného servisu. Prověříme stav vozu a vše potřebné opravíme.
Jako bonus získáte provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma. Prevencí od odborníků předejdete možným nepříjemným následkům.
 

Kompletní ceny VolkswagenVýhodná nabídka servisních úkonů. Ceny úkonů zahrnují jak cenu materiálu, tak času i práce mechanika za zvýhodněnou hodinovou sazbu a DPH

Více informací »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: