vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

Servis vozů ŠKODA, Volkswagen a SEAT

Zajišťujeme autorizovaný servis vozů ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Nabízíme komplexní servisní služby a provádíme přestavby vozů na LPG pohon. Vašemu vozidlu poskytujeme prvotřídní péči, aby jezdilo spolehlivě a bezpečně, ale aby zároveň náklady na údržbu vozu odpovídaly časové hodnotě vozu. Pro vozy starší 4 let máme k dispozici speciální servisní programy.


Otevírací doba: Po – Pá: 6.30 – 18.00, So: 8.00 – 12.00
Kontakt: T: 518 700 000, E: servis@kei-autocentrum.cz
Servis Mobil – 24 hodin denně: T: 605 228 795

Naše výhody:

  • opravy podle postupů a norem výrobce
  • 100% záruka na práci i díly
  • pravidelně proškolený personál
  • výhodné ceny za servisní úkony
  • nejmodernější diagnostické a technické vybavení
  • detailní rozepsání faktury – u nás přesně víte, za co platíte (vzor ke stažení)


Objednávka do servisu

Objednejte se k nám do servisu jednoduše pomocí online formuláře. Vyplňte povinné údaje, vyberte si požadovaný servisní úkon a my se Vám ozveme.


Akční servisní nabídky

Využijte akčních nabídek a nechte si svůj vůz zkontrolovat odborníky.

Servisní služby

Poskytujeme rozsáhlé servisní služby, které Vám zajistí všestranný servis vozu a postarají se o Vaši mobilitu i v případě nepojízdného vozu.Specialista oprav po nehodách

Dodržíme výrobcem definované opravárenské a technologické postupy. Zachováme 12 letou záruku na neprorezivění karoserie. Zaručíme transparentní ceny servisních úkonů. Zrychlíme likvidaci pojistné události a zkrátíme dobu opravy vozidla.Uskladnění pneumatik nebo kompletních kol

Nabízíme nejen služby pneuservisu, ale pro zákazníky, kteří nemají kde složit svoje komplety nebo pneumatiky po dobu jejich nepoužívání, nabízíme možnost uskladnění těchto kol nebo pneu v našem Autocentru K.E.I., Brno-Vinohrady.Užitečné informace

Potřebujete aktualizaci map nebo návod k obluze vozidla? Chcete vědět kdy Vás čeká servisní prohlídka nebo jestli neprobíhá nějaká zajímavá servisní akce? Zde najdete všechny potřebné informace.


ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: