vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

Ochrana osobních údajů

Ochranu osobních údajů považujeme za velmi zásadní a věnujeme jí proto velkou pozornost. Můžete si tedy být jisti, že s Vašimi osobními údaji nakládáme s řádnou péčí a v souladu s platnými právními předpisy a Vaše osobní údaje chráníme v maximální možné míře.


Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto uděluji společnosti K.E.I. Group, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, Židenice, 628 00 Brno, IČO: 49969641, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 13468, jako správce osobních údajů (dále jen „společnost K.E.I. Group, s.r.o.“),

svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: emailová adresa a případně dalších informací, které o mně společnost K.E.I. Group, s.r.o. získala, a bude je využívat tak, aby své marketingové aktivity uvedené níže mohla lépe zacílit mým potřebám,

za účelem: oslovování s nabídkou produktů a služeb značky ŠKODA, Volkswagen, SEAT, ŠkoFIN včetně informování o produktech, službách, akcích, soutěžích a odebírání novinek společnosti K.E.I. Group, s.r.o.

Souhlas je udělen na dobu 10 let.

Dále beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat elektronicky na adrese http://www.kei-autocentrum.cz/odhlaseni/ nebo písemně na adrese společnosti K.E.I. Group, s.r.o. Souhlas mohu odvolat i před uplynutím doby, na kterou byl udělen. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu.


Informace o zpracování osobních údajů

Tímto dokumentem Vám jako správce osobních údajů – společnost K.E.I. Group, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, Židenice, 628 00 Brno, IČO: 49969641, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 13468, (dále jen „společnost K.E.I. Group, s.r.o.“) – poskytujeme informace o zpracování osobních údajů a Vašich právech souvisejících s daným zpracováváním.

Ke zpracování dochází v rámci této činnosti: Realizace marketingových aktivit

  • Účel zpracování:

Oslovování s nabídkou produktů a služeb značky ŠKODA, Volkswagen, SEAT, ŠkoFIN včetně informování o produktech, službách, akcích, soutěžích a odebírání novinek společnosti K.E.I. Group, s.r.o.

  • Popis účelu zpracování:

Vaše osobní údaje jsou použity pro informování o produktech a službách ŠKODA, Volkswagen, SEAT, ŠkoFIN, akcích, soutěžích, reklamy, zasílání katalogu a odebíraní novinek K.E.I. Group, s.r.o. Některé osobní údaje jsou použity i pro cílení výše uvedených sdělení.

  • Oprávnění ke zpracování:

Ke zpracování nás opravňuje souhlas se zpracováním osobních údajů, který jste nám udělil(a). Pokud jste nám svůj souhlas neudělil(a), nebudeme pro tento důvod Vaše osobní údaje zpracovávat.

  • Kategorie osobních údajů, které zpracováváme:

Identifikační údaje, kontaktní údaje, popisné údaje, obchodní profil, technické údaje o produktu, historie obchodování, údaje o rodině a dalších osobách, komunikace, interakce a profily derivované na základě těchto dat, síťové identifikátory.

  • Doba zpracování a archivace:

10 let od udělení souhlasu.

  • Kategorie zpracovatelů nebo příjemců, kterým osobní údaje můžeme poskytnout:

Marketigové agentury, eventové agentury, mediální agentury, členové distribuční sítě, provozovatel serverů, guest managementové agentury, infolinka.

Vaše osobní údaje mohou být na vyžádání poskytnuty orgánům veřejné moci, zejména soudům, Policii České republiky a dalším orgánům činným v trestním řízení v nezbytném rozsahu a v mezích zákona.

  • Zdroj osobních údajů:

Přímo od Vás.

  • Předávání osobních údajů do třetích zemí nebo nadnárodním společnostem:

V rámci uvedeného zpracování se Vaše osobní údaje nebudou předávat do třetích zemí ani jiným nadnárodním společnostem.

  • Automatizované rozhodování na základě osobních údajů:

V rámci tohoto zpracování k němu nedochází. Ostatní informace Osobní údaje mohou být předmětem archivace ve veřejném zájmu a použity pro účely vědeckého, historického nebo statistického výzkumu.


Kontakt pro Vaše dotazy či pochybnosti: V případě, že budete mít k ochraně Vašich osobních údajů jakýkoliv dotaz či připomínku, neváhejte se na nás obrátit: info@kei-autocentrum.cz

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: