vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

Financování ojetých vozů

Předváděcí a referentské vozy ŠKODA si nyní můžete pořídit s těmito aktuálními nabídkami financování od společnosti Volkswagen Financial Services: Aktuální akce

Chcete si pořídit ojetý vůz a nemáte dostatek finančních prostředků? Přijďte se poradit přímo k nám do Autocentra K.E.I., kde pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího druhu financování právě pro Vás.

Financování vozu obecně představuje způsob obstarání finančních prostředků pro pořízení Vašeho vozu. Ať jste firma, živnostník či chcete pouze vůz pro svoji rodinu, vždy hledáte ten správný způsob financování, který je pro Vás v daný okamžik výhodný. S financováním u Autocentra K.E.I. je dostupný každý vůz.

Spolupracujeme se společností Volkswagen Financial Services – přední finanční společnost na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje aut včetně výhodného financování ojetých vozů.

Volkswagen Financial Services poskytuje:

  • garanci neměnné výše měsíčních splátek po celou dobu trvání smlouvy (obavy z růstu ceny způsobeného inflací jsou bezpředmětné)
  • možnost nastavení a ovlivnění výše měsíčních splátek, jejich počtu, výše zálohy či zůstatkové hodnoty
  • předání nového vozu ihned po uzavření smlouvy a složení zálohy
  • uzavření smlouvy zcela bez poplatků
  • speciální péči prostřednictvím klientského centra v průběhu trvání smlouvy a v nenadálých situacích
  • záruku stabilní společnosti, vstřícnosti a serióznosti při obchodním jednání

Pojištění ojetých vozů

Pojištění je velmi důležitá součást ochrany vašeho majetku ať už nového či ojetého vozidla. Povinné ručení je zákonná povinnost. Doporučujeme Vám využít možnosti pojištění Vašeho vozidla přímo u nás v Autocentru K.E.I., Brno-Vinohrady. Pojištěním přímo u nás získáváte řadu výhod, slev a služeb navazujících nejen při likvidaci případné škody. Rádi Vám nabídneme tu nejvhodnější variantu šitou přímo pro Vás. Spolupracujeme už řadu let se silnými a kvalitními partnery v oblasti pojištění.
 

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: