vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej
08 / 06 / 2016

Výměna čelního skla

K výměně čelního skla navíc získáte originální stěrače za 1 Kč. Akční nabídka platí pouze pro Volkswagen užitkové vozy a vozy značky SEAT.

Chystáte se na dovolenou a máte poškozené sklo? Neváhejte kontaktovat náš autorizovaný servis ještě před Vaší cestou, neboť poškozené čelní sklo Vás může doma i v zahraničí přijít draho. Výměnu provedeme rychle a profesionálně a k výměně čelního skla získáte navíc originální stěrače za 1 Kč*.

Používáme originální čelní skla, která jsou rozměřově přesná, vyznačují se vysokou pevností a odolností, mají optimální optické vlastnosti, chrání před UV zářením a jsou velmi bezpečná.

Akce platí: 

  • pouze pro Volkswagen užitkové vozy a pro vozy SEAT
  • od 6.6. do 30.9.2016
  • * akce platí pro všechna pojištěná i nepojištěná čelní skla

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: