vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej
08 / 01 / 2014

Urychlení příjmu do servisu

I my šetříme Váš čas. Používáme nejmodernější technologie, které urychlují proces příjmu do servisu.

Snažíme se hledat řešení, jak ušetřit Váš čas. Proto jsme investovali do elektronických tabletů, které slouží především při příjmu vozidla do servisu. Servisní poradce s Vámi u vozidla do tabletu zaznamená stav vozidla (ujeté km, stav paliva atd.), označí a vyfotografuje případná poškození (které lze později použít např. při jednání s pojišťovnami) a vše z tabletu odešle do počítače.

Výhody:

  • – zkrácení procesu příjmu vozidla do servisu
  • – fotodokumentace případného poškození
  • – kontrola vozidla, platnosti STK a ME, akční nabídky
  • – maximální komfort pro zákazníka


Na rozdíl od klasické papírové podoby, vypisování formulářů a zaškrtávání políček, tento elektronický proces trvá doslova několik málo vteřin. Než se se servisním poradcem vrátíte zpět od vozidla do příjmu oprav, vše je uloženo v počítači. Potom už stačí jen vytisknout zakázkový list, podepsat a jít si zařídit vše co potřebujete. Pokud uvažujete o zakoupení originálního příslušenství (např. litých kol, spojlerů apod.) a chtěli byste reálně vidět, jak bude dané příslušenství na vozidle vypadat, můžeme Vám zobrazit náhled přímo v iPadu pomocí speciálních programů. 

Šetříme Váš drahocenný čas – příjem do servisu pomocí iPadu

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: