vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej
07 / 03 / 2016

ŠKODA VisionS

Designová studie SUV ŠKODA VisionS, která přijíždí se třemi řadami sedadel, byla představena na autosalonu v Ženevě 2016.

ŠKODA VisionS

ŠKODA AUTO ukázala první skicy velkého sportovně-užitkového modelu (SUV) se třemi řadami sedadel. Designová studie VisionS, která předznamenává podobu sériového vozu, bude k vidění na autosalonu v Ženevě v březnu 2016.
Studií VisionS ŠKODA poprvé ukazuje, jak by mohlo vypadat nové SUV, jež bude prostorově větší než úspěšný kompaktní model ŠKODA Yeti.

Automobil bude mít:
  • délku 4,70 metru
  • šířku 1,91 metru
  • výšku 1,68 metru
  • 6 sedadel uspořádaných ve třech řadách
  • 165 kW (225 k), z 0 na 100 km/h za 7,4 s a maximální rychlost téměř 200 km/h, 1,9 litru benzinu na 100 km jízdy, 45 gramů CO2 na kilometry

Všechny hrany a tvary jsou čistě a ostře tvarované. Vnější vzhled zvýrazňují krystalické designové prvky.

Kapota je výrazně plasticky tvarovaná, její hrany směřují k logu značky. Široká maska a čtyři vysoko umístěné a klínovitě tvarované světlomety využívají techniku LED.

Podél celého boku se táhne ostrá linie. Blatníky dostaly offroadově hranaté výřezy pro kola, mohutně tvarované boky zase charakteristické prolisy v úrovni kol. Klesající linie střechy s dlouhým spoilerem na konci přechází v ostře zakončenou záď. Zezadu zaujme působivě tvarovaný nárazník s difuzorem a velkými integrovanými koncovkami výfuků. Pod nízkým zadním oknem je logo značky a nízké, dynamicky tvarované, koncové svítilny s krystalickým vzhledem ve tvaru písmene C.


Sériová výroba nového modelu ŠKODA VisionS by měla začít v závodě v Kvasinách v druhé polovině roku 2016. Představení finální podoby vozu se čeká na autosalonu v Paříži v září a na trh by se měl dostat na přelomu letošního a příštího roku.

Další videa
Galerie

»

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: