vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej
03 / 04 / 2020

Servis vozů bez rizika

V návaznosti na aktuální nařízení Vlády ČR, jež reaguje preventivními opatřeními na pandemii koronaviru Covid-19, jsme v našem autorizovaném servisu přijali veškerá nezbytná opatření k tomu, abychom i nadále mohli bez rizika pro zákazníky i naše zaměstnance poskytovat plnohodnotný a kvalitní servis s využitím Originálních dílů a předepsaných servisních a opravárenských postupů. Rádi bychom Vás informovali o jednotlivých krocích, které se v této době liší od standardního procesu.

TELEFONICKÉ ČI E-MAILOVÉ OBJEDNÁNÍ: Objednání vozu do servisu či na pravidelnou servisní prohlídku proveďte, prosíme, telefonicky či elektronickou formou. Společně s našimi pracovníky rychle najdete termín, který Vám bude vyhovovat a zároveň při něm bude minimalizováno setkávání s ostatními zákazníky v prostorách našeho servisu.


DISTANČNÍ PŘÍJEM: Klientská zóna servisu je v současné situaci upravena tak, aby bylo při příjmu vozu možno v maximální míře dodržovat nařízení Vlády a doporučení hygieniků k omezení přímého kontaktu. Je nám líto, že si s Vámi naši servisní poradci nemohou podat ruku, ale věříme, že i tak budete s našimi službami maximálně spokojeni.
DEZINFEKCE VOZU: Pro bezpečí Vaše i našich pracovníků pečlivě vydezinfikujeme veškeré kontaktní plochy Vašeho vozu již při příjmu do servisu.
<br

ZVÝŠENÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ SERVISNÍCH PRACÍ: Všichni naši technici jsou vybaveni ochrannými pomůckami a jsou proškoleni pro mimořádnou situaci. Při práci dodržují maximální možnou úroveň hygienických standardů.


DEZINFEKCE PŘED PŘEDÁNÍM ZÁKAZNÍKOVI: Ačkoli během práce na Vašem voze dodržujeme zvýšené hygienické standardy, pro Vaše maximální bezpečí jej před předáním ještě jednou pečlivě vydezinfikujeme.


BEZPEČNÉ PŘEDÁNÍ VOZU PO SERVISU: Stejně jako při příjmu vozu Vás prosíme o pochopení minimalizace přímého osobního kontaktu i při předání automobilu zpět Vám.


BEZKONTAKTNÍ PLATBA: Pokud to je možné, prosíme o preferenci bezhotovostních plateb. Děkujeme za pochopení.


DALŠÍ SLUŽBY: Pro Váš maximální komfort a bezpečí doporučujeme v rámci servisní prohlídky či opravy objednat DEZINFEKCI KLIMATIZACE, v níž se mohou hromadit choroboplodné zárodky. Dezinfekci výparníku a vedení okruhu ventilace lze provést dezinfekčním sprejem, nebo lze realizovat hloubkovou dezinfekci celého systému i interiéru vozu ozonem či specializovaným plynným dezinfekčním přípravkem, k čemuž používáme vysokovýkonné vyvíječe. V případě, že by Vám více vyhovovala možnost vůz do servisu předat v místě bydliště, nabízíme Vám službu PICK-UP SERVIS. Náš pracovník Váš vůz za dodržení veškerých hygienických opatření vyzvedne na smluveném místě. Jakmile bude servisní zakázka hotova, dle dohody jej opět přistaví na Vám nejvíce vyhovující místo.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: