vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej
10 / 07 / 2015

Rekonstrukce Autocentra K.E.I.

Modernizujeme pro Vás. Provoz Autocentra je po celou dobu rekonstrukce NEPŘERUŠEN.

Zahájili jsme rekonstrukci našeho Autocentra, která bude probíhat do konce roku 2015. Samotná rekonstrukce přinese nejen moderní design, ale také zajistí dostatečnou prostornost v showroomu.

Provoz Autocentra je po celou dobu rekonstrukce nepřerušen a veškeré naše služby Vám plnohodnotně zajistíme v prostorách našeho suterénu , který se nachází z druhé strany Autocentra. Tyto prostory jsou vyznačeny ukazateli a v bezprostřední blízkosti máme pro Vás připravené vyhrazené parkoviště.

Naší snahou je, aby rekonstrukční práce byly hotovy co nejdříve a Vy jste tak mohli využívat nový moderní showroom v nejkratší možné době.

Modernizujeme pro Vás…

Děkujeme za pochopení.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: