vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej
27 / 01 / 2020

Nová Octavia u nás v showroomu

Přijďte se osobně seznámit s novým modelem ŠKODA oCTAVIA. Oficiální představení se uskuteční ve čtvrtek 30. ledna od 10.00 hodin v prostorách showroomu našeho autocentra.

Nový model si tak můžete nejen důkladně prohlédnout a zjistit podrobnosti od našeho prodejního týmu, ale samozřejmě si vůz OCTAVIA můžete vyzkoušet na testovací jízdě.

Při slavnostním zahájení prodeje bude připravena i výstava fotografií Jiřího Kolbaby s názvem „Fotograf na cestách". Tuto výstavu si zájemci a návštěvníci Autocentra K.E.I. budou mít možnost prohlédnout v průběhu celého následujícího měsíce od 30. 1. 2020 do 29. 2. 2020.

ŠKODA OCTAVIA »

Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Jiří Kolbaba je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů, je také zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: