vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej
31 / 01 / 2022

Direct auto - jsme jeho součástí

Vážení klienti, rádi bychom se s vámi podělili o jednu novinku! Od roku 2021 jsme součástí Direct auta, nově vznikající sítě autocenter! 

CO JE VLASTNĚ DIRECT AUTO?


DIRECT AUTO STAVÍME NA HODNOTÁCH
Jednoduchost, rychlost, poctivost a přátelskost. Na těchto čtyřech hodnotách vzniká Direct auto, které patří do skupiny Direct family. Mezi naše dealerství spadá AutoTrio Praha, NH Car a Autocentrum K.E.I. Navazujeme tak na letitou tradici zavedených dealerství a chceme je posunout ještě o level dál.

ZÁŽITEK PRO VŠECHNY, VÝHODY PRO KLIENTY DIRECTU
Autoservisy a autoslužby pod hlavičkou Direct auto budou zaměřené na to, aby klientům poskytly ten nejlepší zážitek. „Klientům nabídneme normální a poctivé autoslužby. Cílem není postavit další autoservisy v řadě, ale vytvořit výjimečné místo, kam budete jezdit rádi a rádi své auto svěříte do našich rukou. V propojení s Direct pojišťovnou se navíc budeme moci o klienty postarat od začátku až do konce, abychom kompletně ošetřili mobilitu našich klientů,“ vysvětluje Petr Lehký, ředitel nově vznikajícího Direct auta. Nepůjde tedy jen o servis, Direct auto klientům nabídne i prodej a koupi jejich vozu tak, aby to pro ně bylo co nejpříjemnější.NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT DO BUDOUCNA?
I když je vše teprve na začátku, už nyní vznikají konkrétní nápady, jak autoslužby vylepšit. Jednou z prvních vlaštovek je garance mobility pro všechny klienty Direct pojišťovny zdarma. Více informací o projektu se dozvíte zde.
Další vlaštovkou bude Direct PitStop projekt, se kterým chceme inovovat oblast pneuservisů. Postupně budeme tvořit značku Direct auto v souladu s naším posláním a také odkrývat naše plány, které budou zaměřené na skvělý klientský zážitek podtržený řemeslnou kvalitou. Základní informace naleznete na našem webu: www.direct-auto.cz


O DIRECT FAMILY
Direct family je skupina firem, která zahrnuje Direct pojišťovnu, Fidoo a od roku 2021 také Direct auto. Celá skupina má obrat ve výši více než 5 miliard korun a obsluhuje 450 tisíc klientů. Direct family vznikla a roste na pevných hodnotách s cílem dodávat špičkový klientský zážitek. Všechny firmy v rámci skupiny VIGO mají za cíl posouvat hranice a standardy daného odvětví. Skupinu vlastní VIGO Investments v čele s Pavlem Řehákem.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: