vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

Objednat testovací jízdu

Zajímáte se o značku ŠKODA? Tak proč si neobjednat testovací jízdu?

Vozy ŠKODA jsou ideální jako rodinná i manažerská auta. K dispozici je dostatečná škála modelových řad, ze které si můžete vybírat od malého městského vozu až po velký vůz do terénu, či vozy s alternativním pohonem.

A právě pro správné rozhodnutí o nejvhodnějším modelu a motorizaci Vám pomůže absolvování zkušební jízdy. Přesvědčte se o kvalitách modelů ŠKODA na vlastní kůži. V našem Autocentru si můžete vyzkoušet všechny modely vozů ŠKODA.

Máte-li zájem o testovací jízdu, kontaktujte naše prodejce nových vozů, kteří Vám zodpoví veškeré dotazy a poradí s výběrem modelu.

 

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: