UPOZORNĚNÍ: od 10.5.2021 máme OTEVŘENO, bez omezení. Více informací zde.

vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

Financování nových vozů ŠKODA

Pokud nemáte k dispozici celou hotovost na nákup nového vozu nevadí, nyní máte několik možností jak nový vůz financovat. V některých případech to dokonce díky akčním nabídkám může být pro Vás výhodnější, než nákup vozu za hotové.

Úvěr
Dnes nejrozšířenější forma financování nového vozu. Velmi jednoduché vyřízení a nízká náročnost na dokladování . Stačí vyplnit formulář Základní údaje a poskytnout prodejci základní doklady. Bližší informace o úvěru a probíhajících akčních nabídkách získáte u našich prodejců.

Finanční leasing
dnes méně využívaná ale v některých případech stále pro klienta zajímavá a výhodná forma financování nového vozu. Z hlediska vyřízení a potřebných dokladů ještě jednodušší než varianta úvěru. Bližší informace o finančním leasingu a probíhajících akčních nabídkách získáte u našich prodejců.

Operativní leasing
Stále více využívaná forma financování nových vozů. Je určena především pro firemní klientelu, ale v poslední době je nabízena i pro soukromé osoby jako produkt „ŠKODA bez starostí“. Tato varianta financování je vhodná především pro ty soukromé klienty kteří neuvažují o platbě části vozu předem a financování a užívání vozu vnímají spíše jako službu. Výhodou je též to, že veškeré náklady spojené s provozem vozů, krom pohonných hmot, mohou být zahrnuty v měsíčních splátkách a klient je tak ušetřen mnoha starostí. Po skončení sjednané doby pronájmu vozu jej klient vrátí leasingové společnosti a může navázat operativním leasingem dalšího opět nového vozu. Má tak k dispozici stále nový a aktuální model vozu. Bližší informace o operativním leasingu a probíhajících akčních nabídkách získáte u našich prodejců. 

Důležité dokumenty k vyplnění
Základní údaje – fyzická osoba (nepodnikatel)
Základní údaje – fyzická osoba (podnikatel)
Základní údaje – právnická osoba

Posouzení žádosti o financování vozu trvá přibližně 15 minut.


Pojištění nových vozů ŠKODA


Pojištění je velmi důležitá součást ochrany vašeho majetku ať už nového či ojetého vozidla. Povinné ručení je zákonná povinnost. Doporučujeme vám využít možnosti pojištění vašeho vozidla přímo u nás v Autocentru K.E.I.. Pojištěním přímo u nás získáváte řadu výhod, slev a služeb navazujících nejen při likvidaci případné škody. Rádi vám nabídneme tu nejvhodnější variantu šitou přímo pro vás. Spolupracujeme už řadu let se silnými a kvalitními partnery v oblasti pojištění.
Zohledníme Váš dosavadní bonus na novou pojistnou smlouvu.

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Vážení zákazníci,
s radostí Vás informujeme, že od 10.5.2021 je naše autocentrum opět otevřeno veřejnosti, včetně všech našich služeb.

Více informací >

Těšíme se na společné osobní setkání.
Vaše Autocentrum K.E.I.