vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
hledej

ŠKODA Předplacený servis

Myslete v klidu na jiné věci, ať je s autem cokoli. Se službou ŠKODA Předplacený servis zmizí starosti týkající se servisování Vašeho vozu, rozsvícená kontrolka Vás nechá chladnými. ŠKODA Předplacený servis je doplňkovou službou, která zákazníkům kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla.

Službu si lze pořídit na 5 let nebo do zvoleného nájezdu 60 / 100 / 150 tisíc km. Platí ta skutečnost, která nastane dříve. Vybrat si můžete ze dvou variant: Standard, Plus.


Výhody předplaceného servisu:

  • servisní úkony jsou po dobu platnosti a v rozsahu dle zvolené varianty služby plně kryty
  • pořízení k nově zakoupenému vozu bez ohledu na volbu financování
  • zvýšení hodnoty vozidla při prodeji – Předplacený servis se vztahuje ke konkrétnímu vozidlu, po jeho prodeji jej může další majitel uplatňovat, až do naplnění limitů
  • prokazatelná servisní historie vozidla
  • prodloužená záruka mobility


Vybrat si můžete ze dvou variant:

 

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: