vaše důvěra nás zavazuje
skoda seat vw
součást direct auto
hledej

Nezávislé testy karosářských dílů

ŠKODA AUTO nechala prověřit kvalitu vybraných ŠKODA Originálních dílů a dílů jiných dodavatelů v nezávislé zkušebně Ústavu pro výzkum motorových vozidel. Testovaly se nejvíce vyměňované díly: kapota motoru, přední nárazník a přední blatník pro vozy ŠKODA Octavia Tour a ŠKODA Felicia.

Výsledky testů: originální x neoriginální karosářské díly

Nezávislé testy brzdových destiček na model ŠKODA Octavia

ŠKODA AUTO velmi dbá na kvalitu a spolehlivost svých výrobků, proto nechala v nezávislé zkušební laboratoři TÜV Ústavu pro výzkum motorových vozidel otestovat ŠKODA Originální brzdové destičky na model Octavia. Zkouškám byly podrobeny také na českém trhu dostupné brzdové destičky obchodníků s neoriginálními díly.

Výsledky testů: originální x neoriginální brzdové destičky

Nezávislé testy tlumičů výfuku

ŠKODA AUTO nechala nezávislým znaleckým ústavem objektivně prověřit vlastnosti ŠKODA Originálních tlumičů výfuku a tlumičů výfuku dostupných v české prodejní síti nezávislých obchodníků s neoriginálními díly. Zkoušeny byly tlumiče výfuku na vozy ŠKODA Octavia Tour, ŠKODA Fabia a ŠKODA Felicia.

Výsledky testů: originální x neoriginální tlumiče výfuku

Nezávislé testy vzduchových a olejových filtrů

ŠKODA AUTO nechala v nezávislé zkušebně DEKRA Testing & Inspection GmbH prověřit vlastnosti ŠKODA Originálního vzduchového a olejového filtru. Zároveň nechala otestovat další vzorky olejového a vzduchového filtru od jiných výrobců, které jsou běžně dostupné v české prodejní síti nezávislých obchodníků.

Výsledky testů: originální x neoriginální fil­try

Porovnání cen za servisní služby - náklady na provoz

Zajímá Vás porovnání cen za servisní služby? Podívejte se na výsledky porovnání nákladů na provoz vozů ŠKODA a konkurence.

Výsledky testů: náklady na provoz

Nezávislé testy turbodmychadel

Testovaná vozidla byla vystavena jízdě na okruhu a také podmínkám reálného provozu. Nejprve byl motor osazen originálním a poté neoriginálním turbodmychadlem.

Podle provedené studie a testů skupinou Millbrook Group jsou u neoriginálních turbodmychadel zvýšené emise NOx až o 28% a emise CO2 až o 3% v porovnání s turbodmychadlem originálním. Neoriginální turbodmychadla mají také až o 40% nižší výkonnost.

Laciné kopie turbodmychadel nebo neodborné opravy z nekvalitních dílů přestavují riziko a hlediska kvality.
Nízká kvalita, nižší výkon a do budoucna i vyhazov z STK – neoriginální turbodmychadla za to opravdu nestojí.

(neoriginální turbodmychadla vykazovala nižší kroutící moment v nízkých otáčkách a to o 15–40% v porovnání s vozidlem, které mělo originální turbodmychadlo)

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mytí vozu
Brno-Vinohrady

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky – automyčky.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje jak bezkontaktní mytí, tak mytí pomocí jemných pěnových kartáčů včetně mytí spodku vozidla.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!


Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: