hledej

Uskladnění pneumatik nebo kompletních kol

Nabízíme nejen služby pneuservisu, ale pro zákazníky, kteří nemají kde složit svoje komplety nebo pneumatiky po dobu jejich nepoužívání, nabízíme možnost uskladnění těchto kol nebo pneu v našem Autocentru K.E.I., Brno-Vinohrady.

Kola Vám umyjeme, osušíme a následně uskladníme v zabezpečených prostorech Autocentra, ve speciálně k tomu určených regálech. Ty jsou opatřeny lokačním systémem a tudíž je prakticky vyloučena záměna kol. Tento údaj o lokaci, stejně tak i jako další důležité údaje o uložených kolech naleznete ve smlouvě, kterou při úschově podepisujete.

Týdenní poplatek za uskladnění jedné sady kol (platí i pro samostatně uložené pneumatiky) činí 25 Kč včetně DPH, přičemž se počítá každý započatý týden.

Pro více informací o uskladnění, volejte tel.: 518 700 119.

Protokol o převzetí »
Podmínky úschovy »

08 / 01 / 2018

Ocenění - Karoq
- auto roku 2018

Celý článek »
14 / 12 / 2017

Dárkový poukaz

Zakupte si u nás dárkový poukaz - ideální dárek pro majitele vozů ŠKODA, Volkswagen a SEAT v hodnotě 500 Kč a 1 000 Kč

Celý článek »
11 / 12 / 2017

Brožura - Zimní dovolená

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: