hledej
Uskladnění kol
Uskladnění kol

Servis a služby

Uskladnění pneumatik nebo kompletních kol

Pro zákazníky, kteří nemají kde složit svoje komplety nebo pneumatiky po dobu jejich nepoužívání, nabízíme možnost uskladnění těchto kol nebo pneu v našem Autocentru, Brno-Vinohrady.

Kola Vám umyjeme, osušíme a následně uskladníme v zabezpečených prostorech Autocentra, ve speciálně k tomu určených regálech. Ty jsou opatřeny lokačním systémem a tudíž je prakticky vyloučena záměna kol. Tento údaj o lokaci, stejně tak i jako další důležité údaje o uložených kolech naleznete ve smlouvě, kterou při úschově podepisujete.

Týdenní poplatek za uskladnění jedné sady kol (platí i pro samostatně uložené pneumatiky) činí 25 Kč včetně DPH, přičemž se počítá každý započatý týden.

Pro více informací o uskladnění, volejte tel.: 518 700 119

Protokol o převzetí

Podmínky pro úschovu 

28 / 06 / 2016

Akční modely ŠKODA Czech Team

ŠKODA uvádí na trh akční modely Czech Team. Nabízí zvýhodněné pakety výbav pro modely CITIGO, FABIA, RAPID a RAPID Spaceback.

Celý článek »
23 / 06 / 2016

Nová ŠKODA Superb SportLine

Sportovně laděná verze modelu ŠKODA SUPERB představuje pokračování emocionalizace modelové palety značky ŠKODA.

Celý článek »
20 / 06 / 2016

Servis klimatizace

Nejvyšší čas pro kontrolu a čištění klimatizace. Pro udržování pohody na palubě Vašeho vozu potřebuje klimatizace funkční pylový a prachový filtr.

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.