hledej

Emise, STK

Blíží se povinná technická kontrola Vašeho vozu? Obraťte se na nás. Vše potřebné za Vás zajistíme.
Měření emisí

V našem autocentru provádíme měření emisí pro benzínové a dieselové motory na špičkovém zařízení HERMANN.Příprava na STK

Technický stav vozidla musí v každé situaci odpovídat vysokým nárokům na bezpečnost silničního provozu, proto je nutné v zákonem stanovených intervalech navštívit stanici technické kontroly.

Zkontrolujte si termín poslední technické kontroly v technickém průkazu Vašeho vozidla nebo na známce umístěné na SPZ a v případě potřeby se na nás obraťte – za použití moderních zařízení Váš vůz připravíme na bezproblémové získání osvědčení o technické způsobilosti vozidla.

Co s sebou?
Přivezte si s sebou malý a velký technický průkaz. To jsou totiž doklady, které budete potřebovat i u technické prohlídky.

A pro zajímavost – víte jakou minimální výbavu by měl mít Váš osobní automobil, aby při STK nevznikly zbytečné komplikace? Zkontrolujte si vše podle následujícího výčtu:
  • náhradní elektrické pojistky
  • jednu náhradní žárovku každého druhu
  • příruční zvedák
  • reflexní vestu
  • klíč na matice (šrouby) kol
  • náhradní kolo / opravárenská sada na opravu pneumatik
  • autolékárničku
  • přenosný výstražný trojúhelník
18 / 10 / 2017

Nabídka zimních pneumatik

Široká nabídka zimních pneumatik.

Celý článek »
17 / 10 / 2017

Teď na to máte - ŠKODA Fabia

Získejte skvěle vybavený vůz s úsporným motorem TSI.

Celý článek »
11 / 10 / 2017

Zimní servisní prohlídka

Navštivte servis dříve, než Vás zima překvapí. Nabízíme zimní servisní prohlídku pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT.

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: