hledej

Servis vozů ŠKODA, Volkswagen a SEAT

Zajišťujeme autorizovaný servis vozů ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Nabízíme komplexní servisní služby a provádíme přestavby vozů na LPG pohon. Vašemu vozidlu poskytuje prvotřídní péči, aby jezdilo spolehlivě a bezpečně, ale aby zároveň náklady na údržbu vozu odpovídaly časové hodnotě vozu. Pro vozy starší 5 let máme k dispozici speciální servisní programy.

Naše výhody:
  • opravy podle postupů a norem výrobce
  • 100% záruka na práci i díly
  • pravidelně proškolený personál
  • výhodné ceny za servisní úkony
  • nejmodernější diagnostické a technické vybavení


Servisní prohlídky
Abyste váš vůz udrželi dlouho v kondici, funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky. Informaci o servisních intervalech vozů naleznete v servisní knížce, nebo návodu k obsluze vozidla.

Příprava na STK a provedení měření emisí
Připravíme vaše vozidlo na technickou kontrolu a provedeme měření emisí. U nás máte naprostou jistotu, že bude váš automobil dokonale připraven.

Výměna oleje
Aby byl zaručen správný provoz motoru a jeho dlouhá životnost, je nutné pravidelně měnit motorový olej a olejový filtr. Doporučujeme také používat originální olej.

Mytí vozu a čištění interiéru
Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, využijte služeb naší mycí linky. Vybrat si můžete z nabídky strojního nebo šetrného ručního mytí. Objednat si můžete i čištění interiéru vozu.

Sezonní akce
Aby byl váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravujeme pravidelně sezonní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.

Servis klimatizace
Udržujte interiér vozu stále svěží. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva.

Geometrie náprav vozidla
Nesprávná geometrie náprav způsobuje například nerovnoměrné opotřebení pneumatik vašeho vozu. Proto vám nabízíme zaměření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení.

Servis karoserie a laku
Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraníme, a to podle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím originálních dílů. To je důležité nejen pro vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty vašeho vozidla.

ŠKODA Originální příslušenství
Nabízíme vám odbornou montáž produktů ze sortimentu Originálního příslušenství.Za výhodnou cenu si můžete pronajmout ŠKODA Originální příslušenství, např. nosič na lyže, nosič na kola nebo sněhové řetězy.

Uskladnění kompletních kol/pneumatik
Po skončení letní či zimní sezony vám může profesionálně uskladnit sadu kompletních kol nebo pneumatik. Zároveň zkontroluje jejich stav.

Vyzvednutí a přistavení vozu
Nechcete se zdržovat předáváním vozu do servisu? Při objednání do servisu poptejte tzv. Pickup service, neboli vyzvednutí vás, nebo vašeho vozu.

Přímý příjem
Zajímá vás jak vypadá váš vůz zespoda? Pak je pro vás řešením bezplatný Přímý příjem. Servisní technik vám vůz zvedne na zvedáku a probere s vámi detailně stav vašeho vozu. Sami se pak rozhodnete, které závady budete chtít odstranit.
15 / 03 / 2018

Jarní servis

Provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vozu, majitelé starších vozů mohou využít nabídky Economy dílů.

Celý článek »
13 / 03 / 2018

Volné pracovní pozice

Jako moderní firma máme přirozeně zájem spolupracovat s dobrými a kvalifikovanými zaměstnanci.

Celý článek »
08 / 03 / 2018

Akční model
Octavia Trumf

Akční model ŠKODA Octavia Trumf s atraktivní výbavou.

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: