hledej

Partneři

Naše společnost spolupracuje v oblastech svých činností s nejvýznamnějšími partnery na trhu. Mezi hlavní partnery patří samozřejmě společnosti koncernu Volkswagen – ŠKODA Auto, PORSCHE Česká Republika (importér značek VW, SEAT a Audi) a ŠkoFIN.
 

Zobrazit více

Dalšími významnými partnery jsou společnosti Castrol, Construct, Cebia apod.

Z pojišťoven pak Česká pojišťovna, Kooperativa, Allianz, Generali, ČSOB, Uniqa, ČPP, z operativních leasingových společností Business Lease, LeasePlan, Arval, ALD Automotive a UniCredit Leasing.

 

Podporujeme

Společnost AUTOCENTRUM K.E.I., Brno-Vinohrady aktivně podporuje kulturní a sportovní aktivity. 

Dny testovacích jízd ŠKODA
Úspěšná outdoorová akce, které se účastníme pravidelně každým rokem. Testovací jízdy jsou zaručenou zábavou pro celou rodinu. Návštěvníci ocení nejen zkušební jízdu s vozy ŠKODA, ale celou akci doprovází nejrůznější soutěže pro děti, ale i pro dospělé.
 


Cyklistika Drahanský sport team
Autocentrum K.E.I. pravidelně podporuje nejrůznější aktivity tohoto sportovního týmu, který se zabývá především cyklistickou přípravou mládeže.
 Dětský den – Letiště Brno
Již druhým rokem jsme se účastnili oblíbené akce Dětský den Letiště Brno. Pro děti je po celý den připraven bohatý program, soutěže o ceny, let vrtulníkem, desítky atrakcí a spoustu dalšího.
 Lyžařský oddíl TJ Start Brno
Autocentrum K.E.I. podporuje každým rokem aktivity běžeckého lyžařského oddílu TJ Start Brno.
 
Autocentrum K.E.I. – 20 let na trhu
Autocentrum K.E.I. bylo postaveno již v roce 1996. Koncem roku 2015 byly dokončeny stavební práce, které přinesly nový moderní design.
 Fotbalový klub FC Sparta Brno
Podporujeme brněnský fotbalový klub FC Sparba Brno, zejména nadějnou mládež.
 
Vinum Juvenale
Naše autocentrum podporuje každým rokem mezinárodní soutěž pod názvem VINUM JUVENALE. Jedná se o společenskou akci, na které se prezentují vinařské firmy. Součástí je i degustace všech soutěžních vín.
 


Nadace Archa Chantal
Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady podporuje nadaci Archa Chantal, která je zřízena za účelem zlepšení prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí těchto objektů.
 


12 / 02 / 2018

ŠKODA Bez starostí

Nová služba ŠKODA Bez starostí přínáší jednu výhodu za druhou.

Celý článek »
09 / 02 / 2018

ŠKODA Fabia
Edition R5

Celý článek »
08 / 02 / 2018

Modernizovaná ŠKODA Fabia

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: