hledej

Partneři

Naše společnost spolupracuje v oblastech svých činností s nejvýznamnějšími partnery na trhu. Mezi hlavní partnery patří samozřejmě společnosti koncernu Volkswagen – ŠKODA Auto, PORSCHE Česká Republika (importér značek VW, SEAT a Audi) a ŠkoFIN.
 

Zobrazit více

Dalšími významnými partnery jsou společnosti Castrol, Construct, Cebia apod.

Z pojišťoven pak Česká pojišťovna, Kooperativa, Allianz, Generali, ČSOB, Uniqa, ČPP, z operativních leasingových společností Business Lease, LeasePlan, Arval, ALD Automotive a UniCredit Leasing.

 

Podporujeme

Společnost AUTOCENTRUM K.E.I., Brno-Vinohrady aktivně podporuje kulturní a sportovní aktivity. 


DTJ ŠKODA 2016 – Pohádkový KRPOLES
Dne 11.6.2016 jsme se zúčastnili akce určené pro rodiny s dětmi, Pohádkový KRPOLES. Pro děti byl připraven bohatý program plný soutěží a různých aktivit. Dospělí si mohli vyzkoušet nové vozy ŠKODA – Dny testovacích jízd ŠKODA.
 Dětský den – Letiště Brno 2016
Již druhým rokem jsme se účastnili oblíbené akce Dětský den Letiště Brno. Pro děti je po celý den připraven bohatý program, soutěže o ceny, let vrtulníkem, desítky atrakcí a spoustu dalšího.
 Autocentrum K.E.I. – 20 let na trhu
Autocentrum K.E.I. bylo postaveno již v roce 1996. Koncem roku 2015 byly dokončeny stavební práce, které přinesly nový moderní design.
 
Vinum Juvenale
Naše autocentrum podporuje každým rokem mezinárodní soutěž pod názvem VINUM JUVENALE. Jedná se o společenskou akci, na které se prezentují vinařské firmy. Součástí je i degustace všech soutěžních vín.
 Nadace Archa Chantal
Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady podporuje nadaci Archa Chantal, která je zřízena za účelem zlepšení prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí těchto objektů.
 


Dny testovacích jízd ŠKODA 2015
Úspěšná outdoorová akce, které se účastníme pravidelně každým rokem. Testovací jízdy jsou zaručenou zábavou pro celou rodinu. Návštěvníci ocení nejen zkušební jízdu s vozy ŠKODA, ale celou akci doprovází nejrůznější soutěže pro děti, ale i pro dospělé.
 


Pohádkový KRPOLES
Zábavná akce pro celou rodinu s bohatým doprovodným programem pro děti a dospělé. Návštěvníci ocenili zkušební jízdu s vozy ŠKODA. Navíc celou akci doprovázely nejrůznější soutěže pro děti i dospělé.
 
29 / 08 / 2017

Akční balíček první pomoci

Celý článek »
21 / 08 / 2017

Prověření vozu se slevou 100 Kč

Celý článek »
18 / 08 / 2017

První digitální přístrojový panel

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: