hledej

Ojeté vozy v Autocentru K.E.I, Brno-Vinohrady

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady je certifikovaným prodejcem ojetých vozů pod značkou ŠKODA Plus, kde splňuje veškerá přísná kvalitativní kritéria tohoto programu prodeje ojetých vozidel společnosti ŠKODA AUTO a.s.
V naší nabídce naleznete jak velmi mladé Referentské vozy ŠKODA přímo od výrobce pod názvem „Roční vozy“, tak i „Vyzkoušené ojeté vozy“ všech značek do stáří pěti let, splňující přísná kvalitativní kritéria.


PROVĚŘENÍ OJETÉHO VOZU


Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Ověřte si jeho historii podle VIN! Vyhnete se stočenému tachometru a ušetříte za nečekané opravy!Proč si vybrat pro nákup vozu právě partnera programu ŠKODA Plus?

  • ŠKODA Plus je program prodejní sítě ŠKODA AUTO, dohlížející nad kvalitou poskytovaných slu­žeb
  • každý partner programu ŠKODA Plus musí splňovat přísná kvalitativní kritéria, která jsou průběžně kontrolována
  • prodejní místa s plným zázemím autorizovaného servisu prodejců ŠKODA
  • v případě zájmu o vůz z programu ŠKODA Plus jsou pro Vás připraveny služby na profesionální úrovni, které Vám usnadní celý proces prodeje/nákupu vozu
  • v síti ŠKODA Plus Vám nabízíme ucelenou řadu modelů ŠKODA dostupných jako tzv. Roční vozy s plnou zárukou výrobce v délce trvání minimálně 4 roky
  • stejně jako při prodeji nových vozů, i v programu ŠKODA Plus jsou pro nás prioritou spokojení zákazníci

Co znamená označení vozu ŠKODA Plus?
Více informací »
Na co si dávat pozor při koupi ojetého vozidla? Více informací »
12 / 02 / 2018

ŠKODA Bez starostí

Nová služba ŠKODA Bez starostí přínáší jednu výhodu za druhou.

Celý článek »
09 / 02 / 2018

ŠKODA Fabia
Edition R5

Celý článek »
08 / 02 / 2018

Modernizovaná ŠKODA Fabia

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: