hledej

Nabídka letních pneumatik

Nezapomínejte, že pouze při použití vhodných sezonních pneumatik s dostatečným dezénem mohou být v provozu optimálně využity bezpečnostní systémy, kterými je vozidlo vybaveno.  • hloubka dezénu nového pneu (letní/zimní) – 8.0 mm
  • min. hloubka dezénu letní pneu – 1.6 mm
  • min. hloubka dezénu zimní pneu – 4.0 mm
  • zimní období – od 1. listopadu do 31. března

Nabízíme široký sortiment pneumatik nebo kompletních kol. Nejste si jisti, který rozměr vybrat? Poradíme Vám.

Rozměry kol »
Ceník ke stažení »

Pneugarance

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, můžete využít program Pneugarance. 

  • záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte u autorizovaného obchodního partnera ŠKODA / Volkswagen / SEAT
  • garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let
  • vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník
Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu ŠKODA / Volkswagen / SEAT.
Programem získáte slevu až 70 % z ceny nové pneumatiky , na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem jsou 5 mm.
Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného obchodního partnera ŠKODA / Volkswagen / SEAT, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou­ slevu.
15 / 03 / 2018

Jarní servis

Provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vozu, majitelé starších vozů mohou využít nabídky Economy dílů.

Celý článek »
13 / 03 / 2018

Volné pracovní pozice

Jako moderní firma máme přirozeně zájem spolupracovat s dobrými a kvalifikovanými zaměstnanci.

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: