hledej

Nabídka zimních pneumatik

Nezapomínejte, že pouze při použití vhodných sezonních pneumatik s dostatečným dezénem mohou být v provozu optimálně využity bezpečnostní systémy, kterými je vozidlo vybaveno.  • hloubka dezénu nového pneu (letní/zimní) – 8.0 mm
  • min. hloubka dezénu letní pneu – 1.6 mm
  • min. hloubka dezénu zimní pneu – 4.0 mm
  • zimní období – od 1. listopadu do 31. březnaNabízíme široký sortiment pneumatik nebo kompletních kol.Schválené rozměry kol
Nejste si jisti, který rozměr vybrat?
Poradíme Vám.

Pneugarance

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, můžete využít program Pneugarance. 

  • záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte u autorizovaného obchodního partnera ŠKODA / Volkswagen / SEAT
  • garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let
  • vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník
Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu ŠKODA / Volkswagen / SEAT.
Programem získáte slevu až 70 % z ceny nové pneumatiky , na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem jsou 5 mm.
Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného obchodního partnera ŠKODA / Volkswagen / SEAT, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou­ slevu.
18 / 10 / 2017

Nabídka zimních pneumatik

Široká nabídka zimních pneumatik.

Celý článek »
17 / 10 / 2017

Teď na to máte - ŠKODA Fabia

Získejte skvěle vybavený vůz s úsporným motorem TSI.

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: