hledej

Doplňky ŠKODA, Volkswagen, SEAT

Rozšířili jsme prodejní pult náhradních dílů a příslušenstí o boutique. V naší nabídce máme tedy nejen praktické věci pro Vaše vozidlo, ale i módní doplňky jako trička, mikiny, čepice a spoustu malých dárků a reklamních předmětů.

Tyto módní doplňky a dárkové předměty si můžete prohlédnout nejen u nás, ale i na oficiálních stránkách výrobců vozidel ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Nákupem doplňků potěšíte nejen sami sebe, ale i své přátele a blízké osoby.

Najdete je na následujích odkazech:
 

Pokud zde narazíte na něco, co Vás zaujme, můžete si vybraný předmět po ověření dostupnosti u nás zakoupit nebo objednat na e-mailové adrese info@kei-autocentrum.cz. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně nebo Vám jej můžeme zaslat na dobírku.

15 / 03 / 2018

Jarní servis

Provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vozu, majitelé starších vozů mohou využít nabídky Economy dílů.

Celý článek »
13 / 03 / 2018

Volné pracovní pozice

Jako moderní firma máme přirozeně zájem spolupracovat s dobrými a kvalifikovanými zaměstnanci.

Celý článek »
08 / 03 / 2018

Akční model
Octavia Trumf

Akční model ŠKODA Octavia Trumf s atraktivní výbavou.

Celý článek »

ŠKODA Brno
Autocentrum K.E.I.

Autocentrum K.E.I., Brno-Vinohrady se zabývá prodejem nových vozů značky ŠKODA a poskytováním servisních služeb pro vozy ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Mezi nabízené služby patří i prodej použitých a referentských vozidel, výkup použitých vozidel, ale i prodej náhradních dílů. Je také jediným autorizovaným servisním místem na jižní Moravě, které poskytuje doživotní záruku na lak – Color for life.

Mycí linka

Pokud chcete, aby Vaše auto zůstávalo stále jako nové, nabízíme Vám služby naší mycí linky. Máte možnost si vybrat z 10 programů strojního mytí, ale také možnost zvolit ruční mytí.

Více informací »
Sdílej
a získej spoustu výhod!
Chci dostávat užitečné informace
»
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Novinky z Autocentra K.E.I. na Váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace?
Zaregistrujte se!
Odesláním vyplněného registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů společnosti K.E.I. GROUP, s.r.o., se sídlem Žarošická 4308/21, 628 00 Brno, IČ0: 49969641 a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb. Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán.
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: